PastaBella – продукція з Італії

Azienda Olearia del Chianti була заснована в 1985 р в Панцано-ін-К’янті, на пагорбах, розташованих між Флоренцією і Сієною, там, де оливкові гаї і виноградники – невід’ємна частина пейзажу і давніх культурних традицій.

З моменту заснування, а також під керівництвом сім’ї Гоннеллі сильною стороною компанії є якість її продукції, що відповідає інтересам споживачів, все більш вимогливих і уважних до створення продукту.

У виробничому цеху отримують оливкову олію холодного віджиму екстра найвищої якості, таку як: «DOP Chianti Classico», «IGP Toscano», оливкова олія екстра холодного віджиму «100% italiano» і «Biologico».

Переробка маслин здійснюється після ретельного промивання плодів, не пізніше 24 годин з моменту надходження в цех. Температура екстракції олії регулюється так, щоб її значення не перевищувало 27 °C.

Перед відправкою на зберігання, оливкова олія піддається ретельному хімічному аналізу в аналітичній лабораторії (500 хімічних аналізів в рік). Потім бракераж комісія оцінює і відбирає оливкову олію для пакування (2.000 сенсорних тестів кожен рік). Гарантією якості служать і строгі хімічні, фізичні та органолептичні контролі, що засвідчують чистоту і натуральне походження продукції, що здійснюються з моменту отримання оливкової олії і до подальшого її розливу та пакування. Оливкова олія зберігається в цистернах з нержавіючої сталі при встановленій температурі (від 18 °C до 22 °C).

Новий і сучасний цех площею 6.000 m² (З розташованою поруч аналітичною лабораторією) включає в себе відділ розливу з цистернами і окремим для кожного сорту оливкової олії трубопроводом, а також 4 лінії для розливу масла, що забезпечують за годину загальне виробництво більш 20000 пляшок різних форматів: 15мл., 30мл., 100мл., 250мл., 500мл., 750мл., 1л., 2л., 3л., 5л. (Залізні та скляні ємності).

Olearia del Chianti  об’єднує професіоналізм та любов до роботи, компанія завжди дивиться вперед, орієнтуючись на інноваційні технології та методи, опікуючись такими давніми традиціями, які збереглися в Тоскані.